O společnosti

Vážení zákazníci,
dovolte, abychom Vám v krátkosti představili firmu Nomiplast s.r.o.
Od roku 1991 se zabýváme prodejem vodoinstalačního materiálu. Naše firma byla jedním z průkopníků tlakových plastových vnitřních rozvodů vody.
Další velkou část našeho sortimentu tvoří venkovní a vnitřní kanalizace a vodovody. V této komoditě spolupracujeme s mnoha dalšími tuzemskými výrobci, kteří jsou specifikováni na jiném místě našich stránek. V našem sortimentu jsou m.j. plastové kanalizační trubky a tvarovky, hladké a korungované, betonové i kameninové.
Na skladě držíme kolem 3000 položek dalšího vodoinstalačního materiálu, jako na př. kulové kohouty, mosazné a pozinkované fitinky, sanitární keramiku Ideal Standart, baterie, tlakové trubky z PE pro domovní přípojky, drenážní trubky, kanalizační šachty.......a další široký sortiment.
V roce 1995 jsme otevřeli naši prodejnu v Hodoníně, která nabízí kromě kompletního sortimentu vodoinstalačního materiálu také veškeré instalatérské práce, montáže, opravy baterií i WC, rekonstrukce koupelen a bytových jader včetně zednických a elektrikářských prací.

V roce 2017 jsme byli nuceni uzavřít naši prodejnu v Brně, ale především našim partnerům, ale i novým zákazníkům z Brněnska se pokusíme vyhovět po kontaktu na tel.: 602 546 659

Na spolupráci se těší:
    Zdeněk Zych, prodejna Hodonín