_

O nás

Kdo jsme?

Naše firma se od roku 1991 se zabývá prodejem vodoinstalačního materiálu a byla jedním z průkopníků tlakových plastových vnitřních rozvodů vody. Na skladě držíme kolem 3000 položek dalšího vodoinstalačního materiálu, jako např. kulové kohouty, mosazné a pozinkované fitinky, sanitární keramiku, vodovodní baterie české firmy Novaservis spol. s r.o., tlakové trubky z PE a PPR, PVC a HT trubky pro odpadní vodu a další široký sortiment.

V roce 1995 jsme otevřeli naši prodejnu v Hodoníně, která nabízí kromě kompletního sortimentu vodoinstalačního materiálu také veškeré instalatérské práce, montáže, opravy baterií i WC, zapojení kuchyňských spotřebičů – výměnu pracovních desek, výměnu a opravu ohřívačů TUV, výměnu van a sprchových koutů a rekonstrukce topení.

A jak na tom jsme?
Naše firma v několika číslech.
30+Let v oboru
500+PRODANÝCH BATERIÍ ROČNĚ
285+INSTALATÉRSKÝCH VÝJEZDŮ ROČNĚ

Na skladě držíme kolem 3000 položek dalšího vodoinstalačního materiálu, jako na př. kulové kohouty, mosazné a pozinkované fitinky, sanitární keramiku Ideal Standart, baterie, tlakové trubky z PE pro domovní přípojky, drenážní trubky, kanalizační šachty…….a další široký sortiment.

V roce 1995 jsme otevřeli naši prodejnu v Hodoníně, která nabízí kromě kompletního sortimentu vodoinstalačního materiálu také veškeré instalatérské práce, montáže, opravy baterií i WC, rekonstrukce koupelen a bytových jader včetně zednických a elektrikářských prací.

V jihomoravském kraji patříme k renomovaným firmám s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oboru. Nabízíme profesionální jednání, dodržování sjednaných podmínek a bezkonkurenční ceny.

V čem se lišíme od ostatních?

  • Máme mnohaleté zkušenosti
  • Jsme profesionálové ve svém oboru
  • Nabízíme individualní přístup
  • Máme příznivé ceny
  • Máme chopný pracovní tým
  • Dodržujeme termíny

V rámci regionu sponzorujeme sportovní akce a turnaje, dále pravidelně podporujeme kulturní a společenské akce, jako jsou plesy, školní akce pro děti atd.

Takže pokud potřebujete instalatérské práce, výměny baterií a sifonů, opravy a montáže WC, montáže vodoinstalací, výměna a montáže zařizovacích předmětů, ale i opravy vody, instalace a opravy pracovních kuchyňských desek nebo zapojení pračky, myčky, můžete se na nás obrátit.

Naší specializací je především prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodní baterie a sifony, sanitární keramika, vany a vaničky, sprchové kouty, rozvody V-T-P, tvarovky a fitinky, kanalizace a odpady, ohřívače vody, dřezy.