Systém pro vypouštění domovní a průmyslové odpadní vody zahrnuje různé komponenty uvnitř budovy i venku. My nabízíme prodej vodoinstalačního materiálu, který zahrnuje vše, co je pro montáž kanalizace potřeba. Nabízíme tedy například vodovodní filtry, těsnění, náhradní díly, plastové kanalizační trubky a tvarovky, tlakové trubky, drenážní trubky, kanalizační šachty atd.

 Kanalizace a systémy zásobování vodou se dělí na vnější a vnitřní.

Vnitřní kanalizace je uspořádána pro příjem odpadních vod z různých zařízení instalovaných v budově a jejich odtok do vnější kanalizační sítě. Domácí kanalizační systémy zahrnují také místní čerpací stanice, místní čistírny odpadních vod a dešťové kanalizace.

Pro zařízení vnější neboli venkovní kanalizace se používají keramické, azbestocementové, betonové, železobetonové, litinové a ocelové trubky. Nejrozšířenější z nich jsou keramické zvonové trubky s vnitřním průměrem 150 … 600 mm. Hloubka potrubí v následujících úsecích závisí na terénu a jeho délce.

U nás najdete vše, co je potřeba pro venkovní a vnitřní kanalizace, jako jsou vodovodní filtry, těsnění, náhradní díly, plastové kanalizační trubky a tvarovky, tlakové trubky, drenážní trubky, kanalizační šachty atd.

Nabízíme prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodní baterie a sifony, sanitární keramika, vany a vaničky, sprchové kouty, rozvody V-T-P, tvarovky a fitinky, kanalizace a odpady, ohřívače vody, dřezy.

Hledáte spolehlivého partnera pro zajištění vodoinstalačního materiálu?

Nabízíme vše, co potřebujete – napište nám!