Nedílnou součástí každé budovy je design, který zajišťuje nejen dispoziční řešení prostor, ale také instalaci vodovodních systémů. Bez ohledu na to, o jaký dům jde, je instalace vodovodu a kanalizace považována za předpoklad pro bezpečný a spolehlivý provoz budovy. Systém zásobování vodou zařízení je komplex strojního zařízení určeného k nepřetržitému zásobování teplou a studenou vodou různým spotřebitelům.

Podle umístění potrubí lze vodovodní systémy rozdělit na vnější vodovody a vnitřní vodovody neboli vodovodní sítě. Systém zásobování vodou zařízení je komplex technických zařízení určených k nepřetržitému zásobování teplou a studenou vodou různým spotřebitelům.

V našem portfoliu je prodej vodoinstalačního materiálu, který zahrnuje vše, co je pro venkovní a vnitřní vodovody potřeba. Nabízíme tedy například vodovodní filtry, těsnění, náhradní díly, plastové kanalizační trubky a tvarovky, tlakové trubky, drenážní trubky, kanalizační šachty atd. Nabízíme prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodní baterie a sifony, sanitární keramika, vany a vaničky, sprchové kouty, rozvody V-T-P, tvarovky a fitinky, kanalizace a odpady, ohřívače vody, dřezy.

Naše pole působnosti je především oblast Hodonín, Kyjov, Vracov, Bzenec, Strážnice, Ratíškovice, Milotice, Mikulčice, Mutěnice, Veselí nad Moravou, Dubňany.

Hledáte spolehlivého partnera pro zajištění vodoinstalačního materiálu?

Nabízíme vše, co potřebujete – napište nám!