Sifon je nepostradatelným prvkem každého moderního vodovodního systému. Zařízení je systém trubek zvláštního tvaru, který pomáhá izolovat splašky vypouštěné do kanalizačních trubek z prostředí místnosti. Mezi dutinou odpadního potrubí a jejím koncem, který vede do vodovodní instalace – toalety, umyvadla nebo vany, je vždy určité množství vody. Díky tomu se těkavé látky z odpadních vod nedostávají do vzduchu v místnosti.

Vodovodní baterie jsou rovněž velmi důležitou součástí každé koupelny nebo kuchyně. V dnešní době je nabídka takových baterií velmi široká, a to nejen co se týká složením mteriálu, ale i tvarů a podobně.

Do našeho portfolia patří prodej vodoinstalačního materiálu, který zahrnuje vpodstatě vše, co je pro venkovní a vnitřní vodovody potřeba. Nabízíme tedy například vodovodní filtry, těsnění, náhradní díly, plastové kanalizační trubky a tvarovky, tlakové trubky, drenážní trubky, kanalizační šachty atd. Nabízíme prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodní baterie a sifony, sanitární keramika, vany a vaničky, sprchové kouty, rozvody V-T-P, tvarovky a fitinky, kanalizace a odpady, ohřívače vody, dřezy.

Pokud bydlíte v oblasti Hodonín, Kyjov, Vracov, Bzenec, Strážnice, Ratíškovice, Milotice, Mikulčice, Mutěnice, Veselí nad Moravou, Dubňany, neváhejte a zavolejte nám.

Hledáte spolehlivého partnera pro zajištění vodoinstalačního materiálu?

Nabízíme vše, co potřebujete – napište nám!